Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.
Ana sayfa

Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Qingdao Puhua Ağır Sanayi Grubu 2006 yılında toplam 8.500.000 dolar, toplam alanı yaklaşık 500.000 metrekare toplam kayıtlı sermaye kuruldu. Grubun dört yan kuruluşu: Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd; Qingdao AMADA Sayısal Kontrol Teknolojisi Co, Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu Ağır Sanayi Machinery Co, Ltd ve Qingdao Jichuan Otomasyon Teknolojisi Co, Ltd

  Qingdao Puhua ve Puhua Dongjiu şirket tasarımı odaklanmak, araştırma, geliştirme, üretim ve kum püskürtme kabin, kum işleme ekipmanları, boyama hattı, çevre koruma ekipmanı, kumlama makinesi her türlü satmak, kanca tipi, paletli kemer tipi, silindir tipi içerir , Katener türü, yol yüzeyi türü vb. Ürünler tüm döküm, metalurji, otomobil, gemi, inşaat, madencilik makine ve mühendislik makineleri için en iyi maliyet performansı ürünleri tedarik, oto CAD benimser. Ayrıca, standart dışı özel döküm makinelerini tasarlamak ve üretmek için kullanıcıların gereksinimlerine dayanabilir, anahtar teslimi projelerin entegrasyonu için tasarım - imalat - hata ayıklama - eğitim - hizmetleri sağlar.

  Qingdao Amada ve Jichuan şirket araştırma, geliştirme, üretim ve Servo tahrikli CNC delme makinesi, hidrolik CNC taret delme makinesi, özel kalın levha CNC delme makinesi, CNC delme makinesi besleyici, CNC kesme makinesi, CNC bükme makinesi ve satış satış taahhüt diğer işleme ekipmanı. Makineleri yaygın olarak yeşil enerji, güç ekipmanları, otomobil endüstrisi, mühendislik makineleri, inşaat makineleri ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Onlar rekabetçi fiyat ve en iyi teknoloji ile dünyada iyi bir üne kurduk.

 • OEM / ODM
  Sizin ODM / OEM projeleri üzerinde çalışmak için kendi tesislerimiz var, deneyimli mühendislerimiz farklı gereksinimlerinize göre makineler tasarlayabilir. En son pazar trendlerini karşılamak için ayda en az on yeni ürün piyasaya sürüyoruz ve toplu siparişlerinizi, beş yüzün üzerinde makine setinin yıllık üretim kapasitesiyle kolayca tamamlayabiliyoruz. Kaliteyi sağlamak için, her bir aşamada, gelen muayene, süreç içi denetim ve son kontrol dahil olmak üzere sıkı denetim yapmak için profesyonel kalite denetçilerine sahibiz. Ürünlerimizi uluslararası standartlara ulaştırmak için gelişmiş test ekipmanlarını da sunduk. Zengin deneyim ve mükemmel hizmetler nedeniyle, birçok uluslararası alıcıdan güvenilir bir tedarikçi olarak tanındık. Ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarda yüksek satış yapmak, SANY, Zoomlion, Çin Gemi İnşa Sanayi ve Çin'deki diğer şirketlerle işbirliği inşa ettik ve ürünlerimiz Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer alan, ABD, Rusya, Suudi Arabistan, İran, Ukrayna, Vietnam ve diğer ülkelerde ajanlar kuruldu. Ürünlerimiz ve servisimiz yerel ve uluslararası müşterilerin iyi itibar ve güvenini kazanmıştır. Güçlü tasarımımızdan yararlanmak, yetenekler ve mükemmel hizmetler geliştirmek için bugün bize ulaşın! Sizinle içtenlikle başarılar yaratacağız ve paylaşacağız.

  1.cnc yumruk makinesi

  2.shot kumlama makinesi

 • Ar-Ge
  Firmamız her zaman yüksek teknoloji ile yeni ürün araştırmaya ayırıyor.

İletişim bilgileri
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Chang

Tel: 18766392788

Faks: 86-532-88189810

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)