Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.
Ana sayfa

Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

Çin Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd. Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : QINGDAO PUHUA
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 30000000-50000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Qingdao Puhua Ağır Sanayi Grubu, 2006 yılında, 8.500.000 doların üzerinde toplam kayıtlı sermaye, toplam alan yaklaşık 500.000 metrekare olarak kuruldu.Grup dört yan kuruluşa sahiptir: Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd;Qingdao AMADA Sayısal Kontrol Teknolojisi Co., Ltd;Qingdao Puhua Dongjiu Heavy Industrial Machinery Co., Ltd ve Qingdao Jichuan Automation Technology Co., Ltd.

Qingdao Puhua ve Puhua Dongjiu şirketi, kum püskürtme kabini, kum işleme ekipmanı, boyama hattı, çevre koruma ekipmanı, her türlü kumlama makinesi tasarımı, araştırma, geliştirme, üretim ve satışına odaklanır, kanca tipi, paletli bant tipi, silindir tipi içerir , katener tipi, yol yüzey tipi vb. Ürünlerin tümü, döküm, metalurji, otomobil, gemi yapımı, inşaat, madencilik makineleri ve mühendislik makineleri için en iyi maliyet performansı ürünlerini sağlayan otomatik CAD'i benimser.Ayrıca, kullanıcıların çeşitli standart dışı özel döküm makinelerini tasarlama ve üretme gereksinimlerini temel alabilir, anahtar teslimi projelerin entegrasyonu için tasarım - üretim - hata ayıklama - eğitim - hizmetleri sağlayabilir.

Qingdao Amada ve Jichuan şirketi, Servo tahrikli CNC delme makinesi, hidrolik CNC taret delme makinesi, özel kalın plaka CNC delme makinesi, CNC delme makinesi besleyici, CNC kesme makinesi, CNC bükme makinesi araştırma, geliştirme, üretim ve satışını taahhüt etmektedir. diğer işleme ekipmanları.Makineler, yeşil enerji, güç ekipmanı, otomobil endüstrisi, mühendislik makineleri, inşaat makineleri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Endüstrideki lider konumunu korumaya kararlıyız ve ISO90001, CE ve BV sertifikalarını geçtik.

ODM / OEM projeleriniz üzerinde çalışmak için kendi tesislerimiz var, deneyimli mühendislerimiz farklı gereksinimlerinize göre makineler tasarlayabilir.En son pazar trendlerini karşılamak için ayda en az on yeni ürün çıkarıyoruz ve yıllık beş yüz setten fazla makine üretim kapasitesi ile toplu siparişlerinizi kolayca tamamlayabiliriz.Kaliteyi sağlamak için, gelen denetim, süreç içi denetim ve son denetimi içeren her aşamada sıkı denetim yürütmek için profesyonel kalite denetçilerimiz var.Ürünlerimizin uluslararası standartlara ulaşması için gelişmiş test ekipmanı da getirdik.Zengin deneyim ve mükemmel hizmetler nedeniyle, birçok uluslararası alıcıdan güvenilir bir tedarikçi olarak kabul gördük.Ürünlerimiz hem iç hem de dış pazarda yüksek satış gerçekleştirmekte olup, SANY, Zoomlion, Çin Gemi İnşa Sanayi ve Çin'deki diğer firmalarla iş birliği yapmakta ve ürünlerimiz Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. diğer alan, ABD, Rusya, Suudi Arabistan, İran, Ukrayna, Vietnam ve diğer ülkelerde acenteler kurdu.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz yerel ve uluslararası müşterilerin itibarını ve güvenini kazanmıştır.Güçlü tasarımımızdan yararlanmak, yeteneklerimizi geliştirmek ve mükemmel hizmetlerimizden yararlanmak için bugün bizimle iletişime geçin!Başarıyı içtenlikle yaratacak ve sizinle paylaşacağız.

İletişim bilgileri
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Chang

Tel: 18766392788

Faks: 86-532-88189810

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)