Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYeşil Kum Kalıplama Makinası

PLC Kontrol Sistemi Yeşil Kum Kalıplama Makinesi Reçine Kum Üretim Hattı

iyi kalite Makaralı Konveyörlü Kumlama Makinesi satış için
iyi kalite Makaralı Konveyörlü Kumlama Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi

PLC Kontrol Sistemi Yeşil Kum Kalıplama Makinesi Reçine Kum Üretim Hattı

Çin PLC Kontrol Sistemi Yeşil Kum Kalıplama Makinesi Reçine Kum Üretim Hattı Tedarikçi
PLC Kontrol Sistemi Yeşil Kum Kalıplama Makinesi Reçine Kum Üretim Hattı Tedarikçi

Büyük resim :  PLC Kontrol Sistemi Yeşil Kum Kalıplama Makinesi Reçine Kum Üretim Hattı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: PUHUA
Sertifika: ISO CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Bir set
Fiyat: USD:80000 /SET
Ambalaj bilgileri: Konteyner
Teslim süresi: 60 günlük
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 50 takım / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Reçine kum üretim hattı Gerilim: özelleştirilmiş
Kullanılan kumun yenilenme kapasitesi: 1-100t / h Uygulama: kum döküm makinası
Kontrol sistemi: PLC kontrol sistemi

Reçine Kumu Üretim Hattı

Ekipmanın özellikleri ileri teknoloji, güvenilir performans, rasyonel yapı, esnek düzen, basit uygulama ve bakımdır. Mekatronik entegrasyon sistemini gerçekleştirmek için PLC kontrol sistemi uygulanmaktadır. Şu anda, reçine kumu sodyum silikat kumu üretim hattında 80'den fazla çeşit çeşidi bulunan 16 seri ve 1000 - 30000 ton reçine kumu ve sodyum silikat bağlı kumu talep etmektedir.

Ana ekipman

1. Bantlı konveyör

Bu konveyör, döküm tesisinin özel uygulamasına göre tasarlanmış yeni bir tiptir. Tüm granül veya blok şekilli malzemeler için yeni kum, kullanılmış kum, kalıp kumu, kaplama ve kireç taşının yanı sıra inşaat malzemesi, kimya sanayi ve gıda işleme için kullanılır.

2. Çok fonksiyonlu titreşim üreteci

Bu rejenerasyon makinesi, reçine kumu veya silikat bağlı kum rejenerasyonu için tasarlanmıştır. Ana mod titreşim ve sürtünme rejenerasyonu, aynı zamanda kum sallama, eleme, demold kırma işlevidir.

3. Kepçe asansörü

Bu makine mekanik döküm tesisinde uygulanan dikey aktarma makinesidir. Esas olarak kullanılmış kum, atık kum, yeni kum, temizleme demir atışları vb. Yükseltmek için kullanılır. Bantlı konveyör ve diğer cihazlarla birlikte birçok transfer sistemi tasarlayabiliriz. Özellikler küçük dış boyut, daha az hacim ve daha yüksek yükseklik seviyesindeler, böylece çizim çizimi kompaktlaşır.

4. Santrifüjlü rejeneratör

Santrifüj makinesi, kuru proses santrifüj rejenerasyon ilkesini benimsemiştir. Esas olarak, kullanılmış reçine kumu rejenerasyonu için kullanılır. Kullanılan kum, yüksek hızda dönen bıçak tarafından aşınmaya dayanıklı kaplamaya atılacaktır. Reçine kumu yüzeyindeki inert örtü, kum eşyalar, bıçak ve kutu arasındaki sürtünme ve çarpma işlemi ile giderilecektir. Süreç ihtiyacına göre hedef ulaşılıncaya kadar süreç defalarca tekrarlanacak.

5. hava şamandıra ayırıcı

Ayırıcı esas olarak tozu reçine kumu ve sodyum silikat kumu kumundan ayırmak için kullanılır. Toz, rejenerasyon kumundan tamamen çıkarılmalıdır, böylece rejenerasyon kumu proses gereksinimini karşılayabilir.

6. Çift kollu kum karıştırıcı

Makine reçine kumu ve silikat bağlı kumu karıştırmak için uygulanır. Yapışkan besleme sistemi, dişli pompası, membran pompası ve sıvı dedektöründen oluşmuştur, böylece ölçüm doğru, karışım süresi kısadır ve ilk ve son yuvarlak kumun kaybı daha azdır. Makinenin çift kolu esnek bir şekilde döner ve mevcut çalışma alanı büyüktür. Açık tip kum karıştırma karıştırma kafesi, bıçağı temizlemek veya ayarlamak için avantajlıdır. Toz toplama ve söndürme sistemi, kumdaki toz ve bağlayıcı havanın içeriğini azaltmak için birincil ve ikincil bağlantıda ve ikincil çıkışta birleştirilir. Elektrik kontrol sistemi PLC kontrollüdür ve koruma tamamen sınırlıdır. Mimik kurulu tarafından görüntülenen bilgiler güvenilir şekilde çalışır.

7. Kum sıcaklığı regülatörü

Kum sıcaklığı regülatörünün ana prensibi: Kum, kum sıcaklığı regülatörünün üstünden kum sıcaklığı regülatörüne iletilir ve kum sıcaklığı regülatöründe su boruları bulunur. Soğutma suyu veya sıcak su sürekli olarak çok seviyeli soğutma boruları ile birleştirilen soğutucuda akar. Isıtma değişimi için sıcak su veya soğuk kum su borularından iletilir. Ayarlanan sıcaklığa ulaştığında kum iletilecektir.

İletişim bilgileri
Qingdao Puhua Heavy Industrial Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss Chang

Tel: +8617667506783

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)